Specjalista ds. Importu i Eksportu

LeasingTeam Sp. z o.o.

Szczecin, Załom, zachodniopomorskie

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Szczecin, Załom
Nr ref.: 0017553
Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie importów i eksportów oraz ich korekt,
  • wnioskowanie, nadzór i rozliczanie pozwoleń oraz procedur celnych,
  • wystawianie faktur sprzedażowych oraz ich korekt,
  • aktualizacja procedur działowych,
  • ustalanie kraju pochodzenia wyrobów i aktualizacja danych w systemie SAP,
  • prowadzenie dokumentacji i rejestrów transportowych oraz celnych,
  • przygotowywanie raportów,
  • udział w szkoleniach, odprawach i spotkaniach zawodowych.

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe: logistyka/ekonomia,
  • min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny,
  • znajomość procedur celnych,
  • znajomość przepływów materiałowych i łańcucha dostaw,
  • znajomość zagadnień ISO 9001:2000 oraz 14001,
  • znajomość SAP R3,
  • dobra znajomość MS Office (w szczególności Excel),
  • innowacyjność oraz kreatywność,
  • wysokie umiejętności interpersonalne.

Oferta:

  • praca w prężnie rozwijającej się międzynarodowej firmie, dostawcy szerokiej gamy produktów i usług dla elektroniki i dziedzin pokrewnych,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • praca na pełny etat w godzinach 8-16,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • atrakcyjny pakiet benefitów,
  • miejsce pracy: Szczecin-Załom

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.