Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 19/11/2018.

Specjalista ds. HR

Warszawa, mazowieckie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Aktualnie, poszukujemy osoby na stanowisko:

Wymagania

Najważniejsze zadania:

  • obsługa administracyjno-kadrowa zatrudnionych pracowników
  • bieżące wsparcie dla Pracowników w zakresie HR
  • monitorowanie i ewidencjonowanie absencji
  • budowanie oraz zarządzanie bazą kandydatów dopasowaną do potrzeb Klienta,
  • realizacja zleconych projektów rekrutacyjnych
  • budowanie trwałych relacji z Klientem i pracownikami
  • raportowanie do Klienta i Przełożonego

Od kandydatów oczekujemy:

  • min 2-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • wykształcenia wyższego mile widziane kierunkowe
  • znajomości przepisów Prawa Pracy
  • wysokiej motywacji do pracy
  • nastawienia na wytrwałą realizację założonych celów
  • samodzielności i odpowiedzialności za powierzone zadania
  • wysoko rozwiniętych zdolności interpersonalnych
  • bardzo dobrej organizacji pracy

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość skorzystania z benefitów w postaci karty Multisport, karty medycznej, ubezpieczenia grupowego
  • narzędzia pracy niezbędne do wykonywania obowiązków służbowych (laptop, telefon, możliwość korzystania z samochodu służbowego)
  • możliwość uczestniczenia w licznych szkoleniach i warsztatach branżowych

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
29/10/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja