Specjalista ds. HR

Michael Page

Sochaczew, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Poszukujemy doświadczonej osoby w obszarach kadrowo-płacowych, rekrutacyjnych i szkoleniowych.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna, zatrudniająca około 2500 pracowników w oddziałach w Polsce.

Opis stanowiska

  • Prowadzenie spraw kadrowych pracowników
  • Naliczanie wynagrodzeń oraz zapewnienie poprawności listy płac przy współpracy z zewnętrzną firmą
  • Przygotowywanie dokumentów kadrowych (umowy o pracę)
  • Obsługa benefitów pracowniczych
  • Prowadzenie absencji pracowniczych
  • Wsparcie przy procesach rekrutacyjnych
  • Wsparcie i koordynacja procesów szkoleniowych
  • Raportowanie wskaźników HR

Profil kandydata

  • 1-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego pozwalającą na swobodną komunikację (min. B2)
  • Wykształcenie wyższe
  • Wysoko rozwinięte umiejętności budowania relacji
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Otwartość na nowe wyzwania
  • Umiejętność zarządzania własnym czasem pracy

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Możliwość pracy w systemie hybrydowym
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Sochaczew
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page