Work Service S.A.
Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce.

Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Specjalista ds. HR

Miejsce pracy: Piekary Śląskie

Obowiązki:

  • Terminowe opracowanie planu podnoszenia kwalifikacji zawodowych pracowników, wspieranie kierownictwa w jego realizacji oraz monitorowanie jego wykonania;
  • Wsparcie dla kadr Spółki w procesach rekrutacji, zatrudnienia, wdrożenia, oceny pracowników i zwolnienia;
  • Zapewnienie tworzenia, wdrażania oraz monitorowania procesów i procedur wewnętrznych;
  • Podejmowanie działań w kierunku podnoszenia kwalifikacji zawodowych pracowników Spółki zgodnie z zatwierdzonym planem;
  • Prowadzenie procesów rekrutacji, zatrudnienia i adaptacji, oceny i zwolnienia pracownika w firmie;
  • Uczestniczenie w tworzeniu budżetu, monitorowanie jego wykonania;
  • Współuczestniczenie w tworzeniu systemów motywacyjnych dla zespołu;
  • Sporządzanie raportów, analizy na potrzeby Kierownictwa;
  • Tworzenie pozytywnego wizerunku pracodawcy, dbanie o komunikację wewnętrzną;
  • Tworzenie i aktualizacja regulaminów, dokumentacji wewnętrznej Spółki w zakresie spraw pracowniczych;
  • Tworzenie i aktualizacja bazy kandydatów;
  • Organizacja eventów, wycieczek, integracji dla pracowników.
  • Współtworzenie, wdrażanie i monitorowanie systemu ocen pracowniczych;
  • Współtworzenie, wdrażanie i monitorowanie wystandaryzowanych karty opisu stanowisk pracy.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę;
  • Pracę na pełen etat;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Pracę w renomowanej firmie;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy.

Wymagania:

  • 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne;.
  • Dokładność, skrupulatność, komunikatywność;
  • Umiejętność analitycznego myślenia;
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Wykształcenie średnie;
  • Uprawnienia wynikające z Kodeksu Pracy, w szczególności do: dostępu i korzystania z programów w zakresie pracy na danym stanowisku zgodnie z nadanymi przez przełożonego uprawnieniami; parafowania przygotowanych pism wewnętrznych; konsultowania w razie potrzeby z innymi wewnętrznymi komórkami organizacyjnymi Spółki: materiałów, danych liczbowych, sprawozdań, informacji i wyjaśnień; prowadzenia spraw w swoim obszarze w zakresie swoich kompetencji kontaktów z urzędami; instytucjami w zakresie spraw danej komórki organizacyjnej, kontaktów z firmami współpracującymi w zakresie zawartych umów w obrębie danej komórki organizacyjnej.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk poniżej.

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.