Specjalista ds. HR

Antal Sp. z o.o.

Lublin, lubelskie

Location: Lublin

Dla klienta - międzynarodowej firmy z branży produkcyjnej - poszukujemy kandydata/kandydatki do działu HR. To idealna oferta dla osoby, która posiada doświadczenie pracy w HR i chciałaby rozwinąć skrzydła w organizacji wspierającej pracownika.

Twój zakres obowiązków:

  • Samodzielne prowadzenie rekrutacji
  • Wspieranie procesów związanych z administracją personalną
  • Koordynowanie projektów szkoleniowych oraz rozwoju kompetencji pracowników (plany, budżety, badanie potrzeb)
  • Rozwijanie narzędzi komunikacji wewnętrznej
  • Obsługa systemów wspierających projekty HR (np. badanie opinii, ocena okresowa, organizacja eventów)
  • Opracowywanie raportów z prowadzonych działań

Najważniejsze wymagania:

  • Doświadczenie w obszarze HR - najlepiej w branży produkcyjnej
  • Doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację - warunek konieczny
  • Chęć rozwoju kompetencji w obszarze administracji personalnej
  • Samodzielność, inicjatywa w działaniu, zaangażowanie
  • Asertywność i umiejętność zarządzania swoją pracą

Otrzymujesz:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju umiejętności technicznych i interpersonalnych
  • Wsparcie i pełny program wdrożeniowy, który pozwoli dobrze poznać organizację (procesy, ludzi, standardy pracy oraz kulturę organizacyjną)
  • Możliwość wdrażania własnych inicjatyw i wpływ na rozwój biznesu przez rozwijanie funkcji HR w organizacji
  • Bogaty pakiet benefitów: prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie do nauki języków obcych, karty podarunkowe, owoce dla pracowników, Multisport, grupowe ubezpieczenie na życie i inne
  • Serdeczną atmosferę pracy
Please apply with the Apply button on the right side of this job offer.
To learn more about Antal, please visit www.antal.pl