Specjalista ds. HR

Talent Partners

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Talent Partners to firma zajmująca się rekrutacją pracowników na stanowiska średniego i wyższego szczebla, głównie specjalistów, inżynierów, managerów.

Jeżeli szukasz lepszej pracy lub nowych wyzwań zawodowych – wyślij do nas swoje CV – pomożemy Ci postawić kolejne kroki w rozwoju zawodowym. Staramy się, aby nasze oferty dawały solidne możliwości płacowe, możliwość realizacji swoich pasji zawodowych oraz balans pomiędzy pracą a życiem prywatnym.

Dla naszego klienta - dużej, renomowanej firmy produkcyjnej z siedzibą w okolicach Katowic - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

SPECJALISTA DS. HR

Miejsce pracy: Katowice

Nr ref. SHR/13606

Najważniejsze obowiązki:

  • rekrutacja i selekcja personelu w dedykowanym obszarze,
  • rozwój pracowników oraz koordynowanie procesu oceny pracowników, zarządzanie matrycą kompetencji,
  • tworzenie i koordynacja planu szkoleń,
  • przygotowanie niezbędnej dokumentacji pracowniczej, zapewnienie jej poprawności i kompletności formalno-prawnej,
  • koordynowanie działalności promocyjnej zakładu (organizacja wydarzeń o charakterze EB, w tym targi pracy),
  • prowadzenie procesu onboarding,
  • przygotowywanie danych do audytów oraz uczestniczenie w nich,
  • przeprowadzanie “Exit interview”,
  • prowadzenie szkoleń wewnętrznych,
  • wsparcie i współpraca z innymi działami.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (ZZL, Psychologia),
  • min. 5 lat doświadczenie w dziale personalnym na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • doświadczenie w opracowaniu planów rozwoju pracowników,
  • doświadczenie w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych,
  • doświadczenie w realizacji procesu onboardingu pracowników,
  • bardzo dobra znajomość przepisów z zakresu prawa pracy,
  • wysokie umiejętności organizacyjne i interpersonalne,
  • dobra organizacja pracy własnej,
  • samodzielność i inicjatywa w działaniu oraz umiejętność analitycznego myślenia.

Oferujemy:

  • pracę w nowoczesnej, dynamicznej firmie produkcyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • kontakt z międzynarodowym środowiskiem,
  • bardzo dobre wynagrodzenie + dodatkowe benefity,
  • duże możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
  • przyjazną atmosferę w pracy.

W przesłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Talent Partners (44-100 Gliwice, ul. Zwycięstwa 10) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Talent Partners i związane z tym udostępnianie ich potencjalnym pracodawcom, a także w celu umieszczenia ich w bazie danych kandydatów Talent Partners.

Posiadamy certyfikat w zakresie prowadzenia działalności doradztwa personalnego - wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 18254.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Talent Partners - Skuteczna Rekrutacja <br/> <br/>Talent Partners to fi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/07/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia