Gi Group Poland S.A.

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Specjalista ds. HR

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Dla Naszego Klienta, poszukujemy osoby na stanowisko Specjalista ds. HR

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska produkcyjne, średniego i wyższego szczebla;
  • onboarding pracowników;
  • prowadzenie szkoleń z zakresu kompetencji miękkich;
  • zarządzanie opisami stanowisk;
  • doskonalenie istniejących oraz wdrażanie nowych procesów personalnych;
  • zarządzanie procesami szkoleń i działaniami rozwojowymi dla wszystkich pracowników, w szczególności tworzenie planu szkoleń i administrowanie szkoleniami;
  • ścisła współpraca ze wszystkimi działami w firmie oraz dostawcami produktów i usług HR;
  • przygotowywanie, aktualizacja danych i wskaźników HR oraz cotygodniowe raportowanie do centrali firmy.

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • min. 3 - letniego doświadczenia w obszarze HR;
  • wykształcenia wyższego;
  • znajomości języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację;
  • samodzielności, inicjatywy w działaniu i odpowiedzialności za powierzone zadania;
  • umiejętności analizowania problemów, szukania i rekomendowania rozwiązań;
  • wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych oraz łatwości budowania relacji biznesowych;
  • rzetelności, dokładności i systematyczności.

CO OFERUJEMY?

  • umowę na zastępstwo;
  • atrakcyjne wynagrodzenie - możliwość negocjowania stawki;
  • atrakcyjny pakiet premii i dodatków ( m.in. premia efektywnościowa, wakacyjna);
  • przeszkolenie na stanowisko pracy;
  • możliwośc rozwoju w Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • zatrudnienie od zaraz.

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.