Specjalista ds. HR - Rekruter

OTTO Work Force

Świebodzin, lubuskie

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Świebodzin

W związku z ciągłym rozwojem działalności naszego Klienta – zagranicznej firmy z branży logistyki i e-commerce – OTTO Work Force Polska poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Nr ref.: SL/RI/04/17

Zadania i odpowiedzialność:

• Rekrutacja pracowników magazynu, specjalistów oraz kierowników niższego szczebla na rynku polskim

• Kompleksowe i samodzielne prowadzenie procesu rekrutacji od określenia potrzeb rekrutacyjnych do on-boardingu (pierwszy dzień w pracy)

• Udział w procesie zatrudniania pracowników spoza Polski (Ukraina, Rosja) – oświadczenia, wnioski o kartę pobytu, dbanie o zachowanie ustawowych terminów, dbanie o przestrzeganie przepisów o legalności zatrudnienia

• Wspieranie działu personalnego w administrowaniu pozostałymi procesami

• Udział w kreowaniu kultury organizacyjnej oraz udział w procesie integracji grupy biznesowej.

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe

• Znajomość MS Office (excel, power point)

• Znajomość języka angielskiego na poziomie min. Komunikatywnym

• Znajomość języka rosyjskiego/ukraińskiego mile widziana

• Doświadczenie w prowadzeniu procesu rekrutacji na dużą skalę

• Znajomość przepisów prawa pracy adekwatna do zakresu zadań i odpowiedzialności

• Doświadczenie w zatrudnianiu pracowników z Ukrainy, Rosji etc. mile widziane

Oferujemy:

• Bezpieczne i stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

• Możliwość rozwoju, awansu, udziału w szkoleniach

• Perspektywy na przyszłość

• Możliwość poznania i korzystania z narzędzi i rozwiązań na wysokim i międzynarodowym poziomie

• Możliwość aktywnego udziału w budowaniu marki pracodawcy

• Fundusz Socjalny

• Ubezpieczenie grupowe na atrakcyjnych warunkach

• Dostęp do cateringu w przystępnej cenie

• Promujemy aktywność fizyczną pracowników

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.