Specjalista ds. Higieny i Bezpieczeństwa Produktów (m/f)

Michael Page

Garwolin, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta, firmy z branży FMCG specjalizującej się w produkcji żywności, poszukujemy kandydata/ki na stanowisko Specjalisty ds. Higieny i Bezpieczeństwa Produktów. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompleksowe nadzorowanie i monitorowanie stanu higieny w fabryce poprzez: prowadzenie audytów wewnętrznych, sporządzanie planów analiz, planów poprawy, rekomendowanie rozwiązań i koordynowanie ich realizacji.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma z branży FMCG specjalizująca się w produkcji żywności, posiadająca jeden zakład produkcyjny w Polsce oraz kilka na świecie.

Opis stanowiska

  • Kompleksowe nadzorowanie i monitorowanie stanu higieny w fabryce, prowadzenie audytów wewnętrznych, sporządzanie planów analiz, planów poprawy, rekomendowanie rozwiązań i koordynowanie ich realizacji
  • Odpowiedzialność za wsparcie merytoryczne kierowników obszarów w zakresie wymagań, walidacji, prowadzenia zapisów higienicznych i współpraca nad ciągłym doskonaleniem standardów
  • Inicjowanie oraz prowadzenie szkoleń oraz projektów podnoszących wiedzę pracowników i firm zewnętrznych z zakresu standardów higienicznych
  • Udział w audytach firm zewnętrznych, wizytach klientów, wizytach firm certyfikujących
  • Współpraca z zagranicznymi oddziałami firmy w celu realizacji międzynarodowych projektów
  • Zapewnienie informacji i dokumentacji wymaganej przez klientów wewnętrznych i zewnętrznych
  • Egzekwowanie GMP i GHP zgodnych z wymaganiami zawartymi między innymi w standardach IFS, BRC

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe, kierunek zarządzanie jakością, bezpieczeństwo żywienia, technologia żywienia lub pokrewne
  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym, samodzielnym stanowisku w firmie z branży spożywczej
  • Wiedza z zakresu mikrobiologii
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średnio-zaawansowanym
  • Umiejętność przeprowadzania audytów i szkoleń
  • Kreatywność w promowaniu kultury higieny pracy, dzielenie się wiedzą i doświadczeniem
  • Asertywność

Oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie dającej możliwości rozwoju
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwość uczestniczenia w szkoleniach podnoszących kwalifikacje
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Garwolin
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page