Specjalista ds. Help Desk

FallWork Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Od: FallWork Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa

I. Główne obowiązki:

1. Czuwanie nad prawidłowym funkcjonowaniem sprzętu komputerowego,

2. Wspieranie pracowników w zakresie usuwania problemów w funkcjonowaniu sprzętu komputerowego i dostosowania go do potrzeb użytkowników,

3. Wspieranie wdrożenia systemów informatycznych,

4. Przygotowywanie instrukcji użytkowania środowiska IT,

5. Obsługa zgłoszeń serwisowych,

6. Aktualizowanie dokumentacji zasobów informatycznych oraz prowadzenie ewidencji sprzętu komputerowego i licencji.

II. Wymagania konieczne:

1. Znajomość systemów opartych na systemie operacyjnym MS Windows,

2. Znajomość zagadnień związanych z budową i funkcjonowaniem sprzętu komputerowego,

3. Podstawowa wiedza z zakresu topologii sieci informatycznych oraz funkcjonowania protokołu TCP/IP,

4. Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej.

III. Wymagania pożądane:

1. Znajomość MS Windows 7/10 na poziomie administracyjnym,

2. Doświadczenie w pracy w systemie zarządzania zasobami i zgłoszeniami (np. GLPI)

3. Znajomość zagadnień związanych z pracą grupową w sieci LAN opartą o systemy operacyjne Microsoft,

4. Umiejętności analitycznie,

5. Wysoka kultura osobista i umiejętność efektywnego komunikowania się z użytkownikami na różnych szczeblach organizacji.

IV. Oferujemy:

1. Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową w centrum Warszawy.

2. Możliwość zdobycia doświadczenia w renomowanej instytucji o profilu finansowym.

* Oferta pracy tymczasowej

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV. Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje.

W przesłanych dokumentach prosimy zawrzeć następującą klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).