Opis stanowiska pracy

  • poszukiwanie klientów,
  • obsługa kontrahentów firmy,
  • uczestnictwo w realizacji planów sprzedaży,

Wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe handlowe,
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
  • znajomość branży automotive,
  • łatwość nawiązywania kontaktów,
  • dobra znajomość obsługi pakietu MS Office (MS Word, MS Excel).

Gwarantujemy stałą pracę, możliwość rozwoju oraz awansu.

Prezentacja firmy

PROMOT-ZAKŁADY METALOWE Sp. z o.o. jest producentem kutych, tłocz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie