Opis stanowiska pracy

Poszukujemy Handlowca do prężnie rozwijającego się, ambitnego i pełnego zapału do pracy zespołu.

Firmę tworzą ludzie, sukces firmy to odpowiednio dobrani pracownicy. Dlatego wszyscy nasi pracownicy są skrupulatnie wybierani, co pozwala na pełne zadowolenie z pracy oraz osiąganie maksymalnych wyników.

Jeśli jesteś osobą pracowitą, lubiącą wyzwania, otwartą i jeśli praca z ludźmi nie jest Ci obca, jesteś osobą, której szukamy! ...a wszystkie drogi stoją przed Tobą otworem...

Opis stanowiska pracy:

1) Pozyskiwanie nowych Klientów:

- aktywna sprzedaż produktów oferowanych przez firmę

2) Budowanie długotrwałych relacji handlowych

3) Prowadzenie dokumentacji

4) Przygotowywanie baz danych

5) Praca w biurze i w terenie

(zapewniamy odpowiednie wdrożenie oraz wszelkie narzędzia niezbędne do pracy)

Wymagania

1) Prawo jazdy kat. B

2) Praktyczna znajomość Pakietu MS Office

3) Łatwość w nawiązywaniu kontaktów / elastyczność

4) Samodzielność i odpowiedzialność

5) Dociekliwość i konsekwencja

6) Efektywna organizacja czasu pracy

7) Orientacja na wyznaczone cele

8) Umiejętność pracy pod presją czasu oraz radzenia sobie w trudnych sytuacjach

9) Mile widziane wykształcenie w jednym z kierunków: ekonomia, poligrafia, marketing

10) Bardzo dobra znajomość języka angielskiego będzie atutem!

11) Do aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Osoby spełniające powyższe wymagania oraz zainteresowane podjęciem pracy, zapraszamy do składania aplikacji!!

Prezentacja firmy

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się w branży reklamowej, wiodącą... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
2 500PLN - 3 800PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Premia sprzedażowa
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi