Specjalista ds. Handlu Złomem

CMC Poland Sp. z o.o.

Olsztyn, warmińsko-mazurskie

CMC Poland Sp. z o.o. CMC Poland Sp. z o.o.
Commercial Metals Company (CMC) to globalna firma działająca w branży hutniczej posiadająca swoje oddziały w 4 krajach w Ameryce Północnej, Europie i Azji. CMC Poland Sp. z o.o. jest spółką z grupy CMC w Polsce z główną siedzibą w Zawierciu, gdzie zlokalizowana jest huta stali oraz z kilkunastoma lokalizacjami na terenie całego kraju (Zbrojarnie oraz Zakłady Złomowe).

Od: CMC Poland Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Olsztyn

Poszukujemy zmotywowanych i doświadczonych handlowców do pracy na stanowisku Specjalisty ds. Handlu Złomem w naszym Zakładzie Złomowym CMC Poland Sp. z o.o. w Olsztynie. Do głównych zadań tego specjalisty należy zakup złomu na potrzeby Zakładu w Olsztynie.

Opis stanowiska:

  • Pozyskiwanie dostawców złomu poprzez składanie ofert i negocjowanie warunków dostaw złomu (klasa, ilość, cena, forma płatności)
  • Nadzór nad realizacją dostaw złomu, również pod kątem jakości złomu oraz monitorowanie spływu dokumentacji dotyczącej jego zakupu
  • Kompletowanie niezbędnych materiałów zgodnie z wymaganiami ofertowymi – przetargi na sprzedaż złomu
  • Przygotowywanie analiz dotyczących rynku złomu stalowego i złomu kolorowego oraz przygotowanie umów handlowych na zakup i sprzedaż złomu
  • Prowadzenie reklamacji ilościowych i jakościowych złomu
  • Dokonywanie okresowych inspekcji na składowiskach złomu u dostawców oraz uczestnictwo w comiesięcznej inwentaryzacji złomu
  • Organizowanie krajowego i międzynarodowego transportu samochodowego i kolejowego z uwzględnieniem optymalnych kosztów przewozu

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku przedstawiciela handlowego min. 4 lata
  • Doświadczenie handlowe w branży FMCG lub automotive, znajomość branży złomowej będzie dodatkowym atutem
  • Wykształcenie min. średnie techniczne – preferowane wyższe: handlowe/ techniczne
  • Prawo jazdy kat. B i gotowość do wyjazdów służbowych
  • Znajomość pakietu MS Office na poziomie dobrym (Pakiet MS Office- Outlook, Excel, Word)
  • Mile widziana znajomość systemu SAP
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu grupą podległych przedstawicieli handlowych
  • Umiejętność pracy w stresie i samodyscyplina
  • Umiejętność efektywnego zarządzania czasem
  • Zdolności interpersonalne w zakresie nawiązywania i podtrzymywania kontaktów biznesowych
  • Dokładność, rzetelność i sumienność w realizacji powierzonych zadań
  • Komunikatywność, kreatywność, dynamizm, umiejętność logicznego myślenia i rozwiązywania problemów

Oferujemy

  • zatrudnienie w CMC Poland Sp. z o.o. w oparciu o umowę o pracę - stała praca w stabilnej firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia)
  • pakiet benefitów socjalnych - program prywatnej opieki zdrowotnej Medicover; program sportowy MultiSport; dofinansowania do wypoczynku letniego i inne
  • praca od zaraz
  • system pracy jednozmianowy 7.00-15.00
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy