Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 19/09/2018.

Specjalista ds. handlu zagranicznego

Łódź, łódzkie

CORPO Sp. z o.o. Sp. k.

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

  • bieżąca współpraca z obecnymi dostawcami,
  • prowadzenie dokumentacji handlowej,
  • prowadzenie działań zmierzających do poszerzenia wachlarza produktów oferowanych przez firmę,
  • dążenie do poszerzenia bazy klientów/dostawców,
  • umacnianie wizerunku firmy na rynku europejskim i światowym.

Oczekujemy:

  • znajomości zagadnień związanych z procedurami importowo-eksportowymi,
  • umiejętności negocjowania umów handlowych i opieki nad przebiegiem transakcji,
  • dobrej znajomości j. angielskiego,
  • praktycznej znajomości pakietu MS OFFICE,
  • czynnego prawa jazdy kat. B.

Mile widziane:

  • znajomość Comarch ERP Optima,
  • znajomość innych języków obcych,
  • doświadczenia w handlu artykułami spożywczymi.

Wymagania

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • ciekawą pracę w jednym z największych przedsiębiorstw w swojej branży w Europie,
  • wynagrodzenie adekwatne do osiągniętych wyników,
  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego (szkolenia, projekty, itp.).

Firma ”CORPO Sp. z o.o. Sp.k.” powstała w 1996 roku, aby pomóc pszczelarzom w sprzedaży... miodu. Jej siedziba mieści się w Łodzi przy ulicy Karolewskiej 1. Po kilku latach sukcesów na polskim rynku produktów pszczelich, "CORPO Sp. z o.o. Sp.k." we współpracy z ponad 200 polskimi pszczelarzami, którzy dysponowali wówczas ponad 50 tysiącami uli, zaktywizowała swoją działalność poprzez nawiązanie kontaktów handlowych z firmami europejskiego oraz światowego rynku miodu.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
08/08/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Logistyka , Praca Obsługa klienta , Praca Biuro / Dokumentacja , Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi , Praca Sprzedaż - Account Management