Specjalista ds. handlu zagranicznego

CORPO Sp. z o.o. Sp. k.

Łódź, łódzkie

Miejsce pracy: Łódź

Obowiązki:

  • bieżąca współpraca z obecnymi dostawcami,
  • prowadzenie dokumentacji handlowej,
  • prowadzenie działań zmierzających do poszerzenia wachlarza produktów oferowanych przez firmę,
  • dążenie do poszerzenia bazy klientów/dostawców,
  • umacnianie wizerunku firmy na rynku europejskim i światowym.

Oczekujemy:

  • znajomości zagadnień związanych z procedurami importowo-eksportowymi,
  • umiejętności negocjowania umów handlowych i opieki nad przebiegiem transakcji,
  • dobrej znajomości j. angielskiego,
  • praktycznej znajomości pakietu MS OFFICE,
  • czynnego prawa jazdy kat. B.

Mile widziane:

  • znajomość Comarch ERP Optima,
  • znajomość innych języków obcych,
  • doświadczenia w handlu artykułami spożywczymi.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • ciekawą pracę w jednym z największych przedsiębiorstw w swojej branży w Europie,
  • wynagrodzenie adekwatne do osiągniętych wyników,
  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego (szkolenia, projekty, itp.).
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.