Specjalista ds. handlu zagranicznego

Pronar Sp. z o.o.

Białystok, podlaskie

Zajmujemy się produkcją i sprzedażą maszyn oraz urządzeń dla rolnictwa, usług komunalnych, transportowych i recyklingu. Jesteśmy liczącym się na świecie producentem elementów pneumatyki i hydrauliki siłowej, osi do przyczep, a także profili stalowych i elementów z tworzyw sztucznych.

Główna siedziba znajduje się w Narwi, ok. 40 km na południowy wschód od Białegostoku. Pro” oznacza produkcję, „Nar” to skrót od Narwi – stąd pochodzi nazwa firmy. Nasza firma to ponad 2 tysiące zatrudnionych pracowników, 8 nowoczesnych fabryk, w których na powierzchni 80 boisk piłkarskich powstaje codziennie 4 tysiące części z blisko 600 ton stali. Nieustannie inwestujemy w swój rozwój technologiczny, aby być nie tylko wiodącym producentem sprzętów rolniczych, ale również prekursorem wyznaczającym kierunek rozwoju naszej branży.

Miejsce pracy: Białystok

Obowiązki

- Pozyskiwanie nowych kontaktów handlowych oraz budowanie i utrzymywanie bardzo dobrych relacji z Klientami,
- Negocjowanie cen, warunków handlowych zamówień, przygotowywanie oferty handlowej, podpisywanie zamówień i monitorowanie ich realizacji,
- Realizacja planów sprzedaży na powierzonym regionie handlowym,
- Monitorowanie sprzedaży w regionie wraz z analizą działań konkurencji.

Oferujemy

- Zatrudnienie u największego pracodawcy na Podlasiu gwarantującego stabilizację zatrudnienia,
- Pracę w innowacyjnej firmie, która odpowiednio lokuje potencjał każdego pracownika,
- Umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem stałym, wspartym premią,
- Młody, energiczny zespół otwarty na kreatywne pomysły i działania,
- Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego oraz podnoszenie kompetencji i kwalifikacji,
Dofinansowanie do posiłków pracowniczych.

Wymagania

- Znajomość jednego z języków (angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego, hiszpańskiego, włoskiego, francuskiego lub inne),
- Mile widziane doświadczenia na stanowisku związanym z handlem,
- Umiejętność budowania relacji z klientem,
- Duża samodzielność w działaniu, energia, zapał do pracy,
- Prawo jazdy kat. B.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.