Specjalista ds. handlu z językiem francuskim

IDES Consultants Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Od: IDES Consultants Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa

ZADANIA:

• Przygotowywanie listy zapotrzebowań handlowych m.in. importerów, dystrybutorów, partnerów biznesowych na zlecenie firm zagranicznych
• Kontakt telefoniczny z polskimi firmami w celu umówienia spotkań
• Pozyskiwanie polskich firm zainteresowanych inwestowaniem zagranicznym
• Przygotowywanie i zamieszczanie publikacji w Internecie
• Zarządzanie bazą firm

 FIRMA OFERUJE:

• Zatrudnienie na umowę o pracę
• Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Stabilność zatrudnienia
• Miłą atmosferę pracy
WYMAGANIA:

• Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
• Biegła znajomość języka francuskiego
• Mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
• Dobra organizacja czasu pracy, umiejętność pracy w zespole
• Zaangażowanie, determinacja i samodzielność w działaniu
• Znajomość pakietu MS Office

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.