Specjalista ds. handlu z językiem angielskim, niemieckim lub rosyjskim

P.P.H Ełpol

Kiełczygłów, Pajęczno, Działoszyn, Częstochowa, Bełchatów, Wieluń, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Rozwijanie nowych relacji biznesowych
  • Samodzielne i całościowe zarządzenie procesem sprzedaży.
  • tworzenie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta,

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe uzupełnione systemem premiowym. Możliwość realnych zarobków od 3000 do 20000PLN
  • Możliwość rozwoju osobistego i zdobywania doświadczenia w prężnie rozwijającej się firmie handlowej;
  • Ciekawą i pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i międzynarodowym.
  • Miłą atmosferę oraz dobre warunki pracy
  • Narzędzia pracy niezbędne na danym stanowisku

Wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenia w sprzedaży,
  • Umiejętność nawiązywania długofalowych relacji z klientem,
  • Znajomości języka angielskiego lub niemieckiego lub rosyjskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie
  • Nastawienie na cel i skuteczność działania
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Obowiązkowość, zaangażowanie i dyspozycyjność

Prezentacja firmy

Jesteśmy wiodącym i innowacyjnym przedsiębiorstwem branży rolno-s... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
3 000PLN - 20 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
procentowe prowizje od sprzedaży
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Obsługa klienta