Specjalista ds. handlu w przemyśle

Human Resources Poland

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

• Sprzedaż środków smarnych i chłodziw do zakładów produkcyjnych.

• Utrzymywanie relacji z dotychczasowymi Klientami.

• Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów.

• Przygotowywanie ofert handlowych, prowadzenie negocjacji.

• Doradztwo produktowe.

• Analiza rynku i działań konkurencji.

Wymagania

• Doświadczenie w pracy w przemyśle (np. jako operator maszyn / mechanik).

• Umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne.

• Łatwość nawiązywania kontaktów handlowych.

• Znajomość rynku przemysłowego.

• Wykształcenie wyższe techniczne.

• Prawo jazdy kat. B.

• Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego mile widziana.

Oferujemy:

• Szkolenia specjalistyczne, produktowe.

• Niezbędne narzędzia pracy: samochód, telefon komórkowy, komputer.

• Pracę w prężnie rozwijającej się firmie i zgranym zespole.

• Wynagrodzenie zasadnicze + premia.

Prezentacja firmy

Human Resources Poland (Hr.pl) to założone w 2000 roku doradztwo ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Inżynieria, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Obsługa klienta