Specjalista ds. handlu (rynek drogowy i budowlany)

Michael Page

Częstochowa, śląskie

Michael Page Michael Page

Dla naszego Klienta zlokalizowanego w okolicy Częstochowy (pogranicze woj. Śląskiego i Łódzkiego) poszukujemy osoby z wykształceniem minimum średnim, posiadających umiejętność pracy w zespole, gotowych do pracy w terenie celem pozyskiwania nowych klientów.

Oferta skierowana jest do osób, które chcą rozpocząć bądź kontynuować swoją karierę w branży handlowej.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest dynamicznie rozwijająca się organizacja specjalizująca się w wydobyciu, przetwarzaniu i sprzedaży surowców mineralny, dostarczająca swoim Klientom surowce wykorzystywane m.in. w branży budowlanej.

Firma zlokalizowana na pograniczu województwa śląskiego i łódzkiego.

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiadać za:

  • Pozyskiwanie nowych Klientów;
  • Opiekę nad obecnie obsługiwanymi Klientami;
  • Stałe monitorowanie rynku budowlanego i drogowego;
  • Realizację planów sprzedażowych;
  • Udział w targach i eventach branżowych;
  • Aktywny udział w kampaniach marketingowych organizowanych przez pracodawcę;

Profil kandydata

  • Wykształcenie min. średnie;
  • Znajomość branży i doświadczenie w sprzedaży w branży budowlanej/drogowej (mile widziane);
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych i pracy w terenie;
  • Komunikatywność, samodzielność, odpowiedzialność, dyspozycyjność;
  • Umiejętność pracy w zespole;

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu;
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód, komputer, telefon;
  • Możliwość pracy zdalnej jak i w biurze firmy;
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Częstochowa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page