Specjalista ds. handlu międzynarodowego

POLEXPORT Sp. z o.o.

Zawiercie, śląskie

Opis stanowiska pracy

Spółka handlowa należąca do francuskiej grupy kapitałowej działającej w branży spożywczej od 1988roku, (w Polsce od 2012 roku) poszukuje kandydata na stanowisko: Specjalista ds. handlu międzynarodowego (nr ref: SPEC2017)

Charakterystyka stanowiska pracy:

• Nawiązywanie i utrzymywanie profesjonalnych relacji biznesowych z Klientem (głownie z zagranicznym)

• Prowadzenie dokumentacji handlowej

• Budowanie pozytywnego wizerunku Spółki

• Śledzenie i analiza informacji rynkowych z Polski i zagranicy i poszerzanie asortymentu zgodnie z potrzebami klientów

Pożądane cechy u kandydata:

• Motywacja do pracy oraz kreatywność

• Komunikatywna znajomość minimum jednego języka obcego w mowie i piśmie (język angielski, niemiecki, rosyjski)

• Umiejętność pracy pod presją czasu oraz odnajdowania się w sytuacjach trudnych

• Umiejętność pracy w zespole

• Uczciwość, odpowiedzialność i rzetelność

Dodatkowe atuty:

• Znajomość branży spożywczej w szczególności branży mięsnej

• Doświadczenie w handlu zagranicznym, B2B

• Znajomość drugiego języka obcego

• Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

• Ciekawą pracę w renomowanej firmie

• Atrakcyjne wynagrodzenie, stabilne warunki zatrudnienia: umowę o pracę wraz z niezbędnymi narzędziami pracy (wyposażone stanowisko pracy, baza kontrahentów)

• Pracę w międzynarodowym środowisku w Spółce o ugruntowanej pozycji na arenie międzynarodowej

• Możliwość rozwoju zawodowego oraz uczestniczenia w targach branżowych

• Pracę w przyjaznej atmosferze w młodym, dynamicznym zespole

Miejsce pracy: stacjonarna praca w biurze w Zawierciu ( Centrum )

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV w języku polskim i wybranym języku obcym wraz z klauzulą:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacyjnych przez firmę POLEXPORT Sp.z o.o. zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 (Dz.U. z 1997 r. nr 133 poz.883)”

Prezentacja firmy

Spółka handlowa należąca do francuskiej grupy kapitałowej działającej w ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Analityka