Specjalista ds. Handlowych

RYWAL-RHC

Płock, mazowieckie

RYWAL-RHC
Naszą firmę tworzą wyjątkowi ludzie. Ich potencjał jest naszą największą siłą. Dzięki naszym pracownikom jesteśmy liderem na rynku urządzeń i materiałów spawalniczych oraz szlifierskich. Dołącz do naszego zespołu na stanowisko:

Miejsce pracy: Płock

Co będzie w zakresie Twoich obowiązków ?

  • obsługa klientów biznesowych
  • doradztwo techniczne
  • przyjmowanie i ewidencja zamówień
  • obsługa dokumentów sprzedażowych
  • współpraca z mobilnymi przedstawicielami handlowymi
  • zadania logistyczne

Czego od Ciebie oczekujemy ?

  • wykształcenia min. średniego, preferowane techniczne
  • znajomości języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację
  • sprawnej obsługi narzędzi MS Office
  • umiejętności budowania relacji, chęci do pracy zespołowej oraz zaangażowania
  • mile widziane doświadczenie B2B
  • mile widziana znajomość programu CDN XL

Co możemy Ci zaoferować ?

  • solidne przygotowanie do nowej roli
  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie, składające się ze stałej podstawy i premii uzależnionej od wyników
  • możliwość awansu w ramach ścieżki kariery
  • pracę w zgranym zespole
  • możliwość szkoleń i podnoszenia własnych kwalifikacji
  • dodatkowe benefity, m.in. kartę Multisport, grupowe ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do wypoczynku
Zainteresowaliśmy Cię?
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
RYWAL-RHC