Specjalista ds. Handlowych

EMET-IMPEX Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

• Wykonywanie zadań handlowych;
• Nadzór nad procesem realizacji dostaw;
• Monitorowanie gospodarki magazynowej;
• Obsługa sprzedaży zgodnie z założonymi planami;
• Przygotowywanie ofert handlowych (w tym ofert przetargowych, oraz ich monitoring);
• Zapewnienie ciągłości w handlowej i technicznej obsłudze klientów;
• Wystawianie i prowadzenie dokumentacji handlowo-magazynowej w programie handlowym;
• Obsługa operacji gotówkowych, przygotowywanie raportów sprzedaży;
• Nadzorowanie spływu należności;
• Prowadzenie działań marketingowych;
• Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy;
• Pozyskiwanie nowych klientów w sektorze Instalacyjno - Sanitarnym, Ciepłownictwo, Energetyka, Przemysł Chemiczny, Przemysł Spożywczy, Gazowniczy itp

Wymagania

Szukamy osoby rzetelnej, terminowej z wysoką kulturą osobistą i pozytywnym nastawieniem do życia i pracy. Realizującej z zapałem wytyczone cele sprzedaży. Wyróżniającą się komunikatywnością i umiejętnościami handlowymi i negocjacji, jak również interpersonalnymi (perswazja, przekonywanie, budowanie trwałych relacji z klientami). Potrafiącą samodzielnie organizować sobie czas pracy, nie bojącej się działania w stresie i pod presją czasu. Wykazującą się chęcią doskonalenia swoich umiejętności i podnoszenia wiedzy technicznej.
• Oczekujemy od kandydata, posiadania wykształcenia min. średniego (preferowane techniczne), dobrej znajomości obsługi pakietu MS Office, posiadania prawa jazdy kat. B. Dodatkowym atutem będzie znajomość branży instalacji sanitarnej, klimatyzacji, chłodnictwa, ciepłownictwa, energetyki, automatyki, pomp jak również posiadanie doświadczenia handlowego. Mile widziana znajomość języka angielskiego

Prezentacja firmy

Emet-Impex to sieć handlowa dostarczająca armaturę przemysłową, pompy, a... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Energetyka, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi