Specjalista ds. handlowych

Dagma Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

DAGMA sp. z o.o. jest jednym z największych na polskim rynku dystrybutorów rozwiązań z dziedziny bezpieczeństwa IT z siatką ponad 2000 partnerów handlowych, dzięki którym z produktów DAGMA korzysta ponad 4 mln Polaków. W katowickiej siedzibie zatrudniamy dziś ponad 85 osób i stale się rozwijamy. Regularnie wprowadzamy też na rynek nowe, innowacyjne rozwiązania. Nasz stabilny rozwój na polskim rynku docenił magazyn Forbes (cztery nagrody Diamentu Forbesa) oraz dziennik Puls Biznesu (dziewięć nagród Gazeli Biznesu – ostatnia za 2016 rok).

Miejsce pracy: Katowice

Jako specjalista ds. handlowych będziesz odpowiadać za:

  • pozyskiwanie nowych Klientów biznesowych i obsługę dotychczasowych
  • zrozumienie ich potrzeb i wybór właściwego rozwiązania z naszej oferty
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • rozbudowę sieci partnerów handlowych
  • strategię rozwoju współpracy z partnerami
  • obserwację działań konkurencji i branżowych trendów

Oczekujemy od Ciebie:

  • umiejętności prowadzenia negocjacji handlowych
  • ambicji i chęci uczenia się
  • samodzielności i pomysłu na rozwój własnych kompetencji
  • głowy pełnej pomysłów i asertywności w ich wyrażaniu
  • zdolności pracy w zespole
  • dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie
  • profesjonalnego podejścia do wykonywanych obowiązków

Nie wymagamy zaawansowanej wiedzy z dziedziny informatyki!

Oferujemy:

  • stabilną pracę na pełen etat w dziale sprzedaży w biurze w Katowicach - wyjazdy zdarzają się sporadyczne
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa i premia uzależniona od wielkości Twojej sprzedaży)
  • szkolenia produktowe i dotyczące branży bezpieczeństwa IT
  • pakiet socjalny, w tym m.in.:
    • opiekę medyczną
    • wczasy pod gruszą,
    • wyjazdy integracyjne finansowane w 100% przez DAGMA,
    • bezpłatne lekcje języka angielskiego
    • karta sportowa OK System
  • pracę w nowoczesnych i klimatyzowanych wnętrzach budynku zlokalizowanym na osiedlu Bażantowo
  • miejsca parkingowe dla pracowników firmy
  • niepowtarzalną atmosferę, która nigdy nie pozwoli Ci myśleć o pracy jak o niemiłym obowiązku

Oferty z aktualnym zdjęciem kandydata prześlij za pomocą przycisku APLIKUJ poniżej.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej firmie?

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. 2016 r. poz. 922. )

Prezentacja firmy

Jesteśmy dystrybutorem rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa informa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Obsługa klienta, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie