SPECJALISTA DS. HANDLOWYCH

3M KONKRET Sp. z o.o.

Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

• poszukiwanie potencjalnych klientów

• realizowanie planów sprzedażowych

• analizowanie rynku branżowego

• kontakt telefoniczny, mailowy i bezpośredni z potencjalnymi i aktualnymi       klientami

• sporządzanie ofert i wycen

• sporządzanie dokumentacji sprzedażowej

• monitorowanie płatności

• przyjmowanie zamówień oraz koordynacja ich realizacji

• udział w targach branżowych

Proponujemy:

Ciekawą i twórczą pracę , stabilne warunki zatrudnienia , miła atmosferę pracy w zespole sprzedażowym, szkolenie produktowe i sprzedażowe, wdrożenie do nowych obowiązków, premie i dodatki adekwatne do osiąganych wyników.

Wymagania

• aktualne prawo jazdy kat. B

• wykształcenie min. średnie

• zdolności negocjacyjne i perswazyjne

• znajomość języka angielskiego

• obsługa komputera i podstawowego oprogramowania

• mile widziane doświadczenie w sprzedaży usług B2B

• samodzielność i dobra organizacja pracy

• aktywność i dynamika w działaniu

• asertywność i łatwość nawiązywania kontaktów

• kreatywność i umiejętność szybkiego uczenia się

• inteligencja emocjonalna

Prezentacja firmy

3M Konkret Sp. z o.o. oferuje usługi dla klientów biznesowych i instytuc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
2 775PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Obsługa klienta