Specjalista ds. handlowych (z językiem włoskim, francuskim lub angielskim)

Adecco Poland Sp. z o.o.

Lublin, lubelskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Lublin

Zakres obowiązków:

  • Obsługa bieżących zamówień Klientów z rynków zagranicznych;
  • Koordynowanie procesów związanych z eksportem towarów;
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z eksportem towarów;
  • Realizacja zadań sprzedaży eksportowej zgodnie z przyjętymi planami;
  • Umacnianie i rozwijanie pozytywnych długofalowych relacji handlowych z aktualnymi i potencjalnymi Klientami;
  • Aktywne poszukiwanie nowych możliwości rozwoju na powierzonych rynkach.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe;
  • Min. rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w branży spożywczej;
  • Bardzo dobra znajomość języka włoskiego, francuskiego lub angielskiego;
  • Dobra organizacja pracy, samodzielność i inicjatywa w działaniu;
  • Chęć dalszego rozwoju zawodowego i wysoka motywacja do pracy.

Nasz Klient oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat;
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach Firmy oraz zdobywanie nowych umiejętności;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatkowe benefity;
  • Pakiet socjalny i narzędzia niezbędne do pracy;
  • Możliwość pracy w stabilnej, renomowanej firmie.

Oferta dotyczy pracy stałej.

Numer referencyjny: SHZ/11/2018/LUB
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.