Telefonverkäufer/-in und/oder Researcher Verkäufer/-in / Specjalista ds. Handlowych z biegłą znajomo

ISL Innowacyjne Systemy Logistyczne Sp. z o.o.

Białystok, podlaskie

ISL Innowacyjne Systemy Logistyczne Sp. z o.o. ISL Innowacyjne Systemy Logistyczne Sp. z o.o.
ISL / Logitower to polska firma, która od 20 lat specjalizuje się we wdrażaniu oraz produkcji automatycznych i zrobotyzowanych systemów magazynowych tj. regały windowe Lean-Lift, regały karuzelowe Rotomat, regały automatyczne Logitower na blachy, profile, narzędzia lub inne ciężkie towary. Jesteśmy obecni w Polsce, ale też posiadamy wdrożenia w wielu krajach europejskich i nie tylko.

Rozwiązania nasze szczególnie dedykowane są dla szerokiej logistyki bliskiej m.in. do kompletacji towarów w magazynach, procesach składowania na produkcji. Działamy w wieli branżach od metalowej, maszynowej, czy automotive po przemysł farmaceutyczny, chemiczny, e-commerce i w wielu innych miejscach, gdzie ważna jest oszczędność miejsca, ergonomia oraz szybkie wydawanie towarów. Zatrudniamy ponad 70 osób, posiadamy biura w Krakowie (centrala), Warszawie, Poznaniu. Więcej informacji na isl.pl lub logitower.eu.

Miejsce pracy: Białystok

ISL Sp. z o.o. ist ein polnisches Unternehmen mit Sitz in Krakau, das die automatischen Lagersysteme herstellt und verkauft

Angesichts der dynamischen Entwicklung suchen wir nach elefonverkäufer/-in und/oder Researcher Verkäufer/-in /

Specjalista ds. Handlowych z biegłą znajomością niemieckiego (native)

Praca zdalna lub w biurze w Krakowie / Möglichkeit der Arbeit vom Homeoffice

Ihr Aufgabengebiet:

  • Geschäftskontakte herstellen
  • Teilnahme am Verkauf von Innovationslösungen

Ihr Profil:

  • Deutsch (Muttersprachler/-in)
  • Englisch (kommunikativ)
  • Polnisch (optional)
  • hohe Kommunikationsfähigkeiten
  • Führerschein (Klasse „B“)

Unser Angebot:

  • Attraktives Gehalts- und Bonussystem
  • Möglichkeit der Arbeit vom Homeoffice
  • Entwicklungsmöglichkeiten
  • Arbeit im internationalen Umfeld

Sie gehen gerne auf Menschen zu, können überzeugen und begeistern?

Dann freuen wir uns auf die Zusendung Ihrer aussagekräftigen Bewerbung in englischer Sprache.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.