Specjalista ds.Handlowych w Dziale Handlu

MAS Sp. z o.o.

Mikołów, śląskie

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

  • współpraca oraz tworzenie odpowiednich relacji z Klientami kluczowymi na podstawie rozeznania ich potrzeb i bieżącej sytuacji;
  • przygotowywanie dokumentacji pod przetargi publiczne
  • udział w negocjacjach handlowych;
  • realizacja zatwierdzonych projektów.

Nasze wymagania:

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • wykształcenie średnie - posiadanie wykształcenia wyższego będzie dodatkowym atutem;
  • wielozadaniowość;
  • otwartość na wyzwania
  • komunikatywność, inicjatywa;
  • umiejętność pracy indywidualnej oraz w zespole;
  • dokładność i obowiązkowość, poczucie odpowiedzialności za zlecone zadania;
  • znajomość obsługi programów MS Office;
  • prawo jazdy kat.B

Prezentacja firmy

Swoją działalność rozpoczęliśmy w 1990 roku. Lata pracy pozwoliły nam zb... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Obsługa klienta