Specjalista ds. Handlowych - rekrutacja online

HRK S.A.

Bielsko-Biała, śląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. HandlowychMiejsce pracy: Bielsko-Biała

Zadania:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów i możliwości biznesowych w zakresie usług świadczonych przez firmę
  • Współpraca z dostawcami firmy i budowanie długotrwałych relacji
  • Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Sporządzanie raportów z bieżącej aktywności handlowej
  • Uczestnictwo w spotkaniach handlowych
  • Analiza sytuacji na rynku i obserwacja działań konkurencji

Wymagania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku aktywnego handlowca w terenie
  • Wysoka motywacja do pracy i zdobywania nowych kontaktów handlowych
  • Silna orientacja na realizację wyznaczonych celów
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy
  • Otwartość i komunikatywność
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Miesięczny system wynagradzania + system premiowy
  • Podstawowe narzędzia pracy i samochód służbowy (również do użytku prywatnego)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.