Specjalista ds. handlowych - praca biurowa

Marken Systemy Antywirusowe

Gdynia, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za:

  • nawiązywanie i profesjonalne podtrzymywanie kontaktów z klientami firmy;
  • bieżącą współpracę i opiekę nad klientami związaną z przyjęciem zamówień;
  • negocjacje handlowe.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • zdolności handlowych;
  • wykształcenia min. średniego;
  • umiejętności zarządzania własnym czasem i organizowania pracy;
  • silnej motywacji i chęci osiągnięcia sukcesu.

W zamian zapewniamy:

  • dogodne warunki pracy;
  • praca 5 dni w tygodniu od 8 do 16 tej
  • urlopy i premie
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizja);
  • możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia zawodowego;
  • interesującą pracę w dynamicznym zespole;
  • pracę na podstawie umowy o pracę.
  • mozliwosc osobistego rozwoju
  • mozliwosc podjecia nauki w trakcie pracy - do omowienia

Mile widziane

  • znajomość rynku programów antywirusowych;
  • udokumentowane doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.
  • znajomosc jezykow obcych

Prezentacja firmy

Działalność naszej firmy rozpoczęła się przed 19 laty. Wtedy to postanow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
3 000PLN - 7 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Administracja biurowa, Praca Administracja Publiczna, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi