Specjalista ds. handlowych- praca biurowa

Marken Systemy Antywirusowe

Gdynia k Gdańsk, Sopot, pomorskie

Od 1999 r. tj. od czasu powstania, nasza Firma aktywnie działa w branży IT na terenie całego kraju. Tworzymy innowacyjną i ciągle rozwijającą się Firmę. Zajmujemy się dystrybucją oraz wdrażaniem produktów, związanych z najnowszymi technologiami w zakresie bezpieczeństwa i ochrony danych sieci komputerowych. Aby zapewnić naszym klientom dostęp do najnowszych technologii, w swojej ofercie posiadamy produkty, które otrzymały pozytywne opinie i certyfikaty w niezależnych testach prowadzonych przez laboratoria na całym świecie. Należą do nich m.in. takie światowe marki jak: Bitdefender, ESET.

Od 2012 roku firma Marken Systemy Antywirusowe jest Oficjalnym Przedstawicielem w Polsce firmy Bitdefender® – jednego z czołowych producentów ochrony antywirusowej

Skorzystaj z szansy zdobycia cennego doświadczenia, dołącz do naszego zespołu!
Obecnie szukamy kandydatów na stanowisko

Od: Marken Systemy Antywirusowe
Miejsce pracy: Gdynia k Gdańsk, Sopot

GŁÓWNE ZADANIA:

  • Obsługa dotychczasowych klientów
  • Obsługa klientów biznesowych oraz indywidualnych
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Budowanie długotrwałych relacji z nowymi i obecnymi klientami

NASZE OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATA:

  • Wykształcenie min. średnie
  • Zdolności handlowe
  • Wysoka kultura osobista oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Umiejętność zarządzania własnym czasem i organizacji pracy, sumienność
  • Nastawienie na osiągniecie wyznaczonego celu
  • Silna motywacja
  • Mile widziane: znajomość rynku programów antywirusowych, doświadczenie na podobnych stanowiskach, znajomość języka angielskiego

OFERUJEMY:

  • Pracę w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę stacjonarną w biurze w centrum Gdyni
  • Stałe wynagrodzenie oraz system prowizyjny powiązany z osiąganymi wynikami
  • Pracę w firmie o ugruntowanej 20-letniej pozycji na rynku
  • Wewnętrzne szkolenia produktowe i handlowe
  • Zdobycie kontaktów, wiedzy i doświadczenia z obszaru sieci i bezpieczeństwa IT
  • Możliwość awansu w strukturach firmy
  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16
Więcej o nas dowiesz się pod adresem marken.com.pl