Specjalista ds. Handlowych i Obsługi Kienta

Dreved

57-200 Ząbkowice Śląskie, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osoby na stanowisko Specjalista ds. Handlowych i Obsługi Klienta. Praca polega na obsłudze klientów detalicznych oraz hurtowych. Do głównych obowiązków należeć będzie pozyskiwanie nowych dystrybutorów jak również opieka nad dystrybutorami już współpracującymi z naszą firmą. Realizacja zamówień bieżących oraz fakturowanie.

UWAGA !!!
Ząbkowice Śląskie / Dolnyśląsk !!! Prosimy o nie wysyłanie aplikacji przez osoby z województwa Śląskiego.

Wymagania

- doświadczenie w kontakcie z klientami min. 2 lata
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- dyspozycyjność
- prawo jazdy kat. B
- znajomość obsługi programów księgowych (Subiekt)
- umiejętność negocjacji z kontrahentami
- wysoka kultura osobista, miła aparycja
- swoboda w rozmowach telefonicznych
- mile widziana znajomość języków obcych
- samodzielność, kreatywność, samorealizacja, ambicja, chęć rozwoju, nastawienie na sukces, samodyscyplina !!

Prezentacja firmy

Firma zajmuje się dystrybucją materiałów wykończeniowych domów i ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
4 000PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premie uznaniowe lub prowizje
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta