Specjalista ds. Gwarancji Technicznych

Valeo Service Eastern Europe

Stryków k. Łodzi, łódzkie

Valeo
Niezależna grupa Valeo jest w pełni skupiona na projektowaniu, produkcji i sprzedaży komponentów, zintegrowanych systemów i modułów w branży samochodowej, jest jednym ze światowych liderów dostawców dla branży automotive. Na całym świecie, w 33 krajach zatrudnia ponad 111 000 Pracowników, którzy każdego dnia dzięki swojej energii i zaangażowaniu przyczyniają się do ciągłego rozwoju Valeo. Łącznie Valeo posiada blisko 190 zakładów produkcyjnych oraz 55 centra Badań i Rozwoju, co przyczynia się do realizowania jednej z głównych misji - tworzenie nowych, lepszych rozwiązań motoryzacyjnych.

Valeo Service Eastern Europe jest to spółka o charakterze handlowo-usługowym, działająca na obszarze 11 krajów Europy Środkowej i Wschodniej należąca do Grupy Valeo. Oferuje gamę 23 000 pozycji asortymentowych dostosowanych do profilu parku samochodowego danego kraju. Firma ma swą siedzibę w Warszawie oraz magazyn pod Łodzią, w których zatrudnia łącznie ponad 80 osób. Roczna sprzedaż biura wynosi 63,5 mln euro.

Lokalizacja: Stryków k. Łodzi

Opis stanowiska:

  • Obsługa Klientów w zakresie rozpatrywania reklamacji zgodnie z przyjętymi standardami;
  • Przygotowywanie analiz i raportów statusu zwrotów Klientów zgodnie ze standardami i narzędziami firmy;
  • Wsparcie dla zespołów sprzedaży i marketingu w zakresie wiedzy technicznej;
  • Kontakt z Klientem w zakresie zgłoszeń i napraw gwarancyjnych;
  • Monitorowanie jakości produktów oraz rozliczanie zgłoszeń gwarancyjnych.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe lub średnie techniczne (mile widziane z zakresu mechaniki pojazdowej)
  • Praktyczna wiedza z zakresu mechaniki, naprawy pojazdów, elektryki i elektroniki samochodowej – warunek konieczny;
  • Doświadczenie z zakresu obsługi reklamacji oraz obsługi Klienta;
  • Dobra organizacja pracy, umiejętność ustalania priorytetów oraz ukierunkowanie na realizację celów
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, komunikatywność, umiejętność współpracy i budowania relacji
  • Otwartość na zmiany, gotowość uczenia się, zaangażowanie i dynamizm w działaniu
  • Dobra znajomość języka angielskiego, biegła obsługa pakietu MS Office.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Atrakcyjny pakiet wynagrodzenia;
  • Samodzielną pracę w międzynarodowym środowisku o wysoko rozwiniętej kulturze organizacyjnej;
  • Rozwój kompetencji, udział w szkoleniach i projektach.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.