Specjalista ds. gwarancji kontraktowych i spawalnictwa - KZN RAIL - Kraków (ul. Półłanki)

KZN "Bieżanów" Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

  • Obsługa kontraktów w okresie gwarancji - przyjmowanie i weryfikacja zgłoszeń napraw gwarancyjnych oraz prowadzenie bieżącej korespondencji;
  • Realizacja napraw gwarancyjnych oraz uczestnictwo w przeglądach i odbiorach z napraw;
  • Udział w końcowych/okresowych przeglądach gwarancyjnych;
  • Weryfikacja dokumentów formalnych i dokumentacji technicznej zakończenia kontraktu;
  • Archiwizacja pełnej dokumentacji wraz z obiegówką zakończonego kontraktu;
  • Wsparcie nadzoru nad dyscypliną pracy oraz wykorzystaniem czasu pracy przez podległych pracowników;
  • Wsparcie nadzoru nad właściwym utrzymaniem i wykorzystaniem urządzeń, sprzętu spawalniczego i narzędzi przez odpowiedzialnych za nie pracowników;

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży torowej (mile widziane);
  • Doświadczenie na kontraktach torowych – znajomość branży torowej (konieczne);
  • Prawo jazdy kat. B. (konieczne);
  • Umiejętność pracy w zespole i działanie w sytuacjach trudnych;
  • Pracowitość, zaangażowanie, odpowiedzialność;

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16
  • udział w interesujących projektach pozwalający na szybki rozwój zawodowy oraz możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych (ubezpieczenie, opieka medyczna, dofinasowania, bony);
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji poprzez kursy i szkolenia;

Prezentacja firmy

Grupa KZN Bieżanów to wiodący producent kluczowych rozwiązań technicznyc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/03/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
docelowo chcemy podjąć długotrwałą współpracę
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis