Specjalista ds. Gospodarki Odpadami

Geotrans S.A.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy Spółką działająca w branży Gospodarki Odpadami. Zajmujemy się zagospodarowaniem odpadów poprocesowych oraz rekultywacjami terenów zdegradowanych.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydata na stanowisko: Specjalista ds. Gospodarki Odpadami

Miejsce pracy: Wrocław

Osoba zatrudniona na tym stanowisku jest odpowiedzialna za:

  • pozyskiwanie nowych klientów (sporządzanie ofert, bezpośredni kontakt z klientem)
  • nadzór nad realizowanymi kontraktami
  • prowadzenie dokumentacji związanej z gospodarką odpadami
  • współpracę z organizacjami zajmującymi się odzyskiem i utylizacją odpadów
  • monitorowanie obowiązujących przepisów z zakresu Ochrony Środowiska

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe (mile widziane: Ochrona środowiska, Inżynieria środowiska)
  • doświadczenie: min. 2 lata na stanowisku specjalista ds. gospodarki odpadami lub podobnym
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • znajomość prawa w zakresie ochrony środowiska (m.in. gospodarka odpadami, prawo ochrony środowiska oraz akty powiązane)
  • zdolności organizacyjne
  • samodzielność
  • komunikatywność

Oferujemy:

  • możliwość stabilnego zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • ciekawą, samodzielną pracę
  • niezbędne narzędzia pracy
  • perspektywy rozwoju zawodowego oraz poszerzania wiedzy i umiejętności poprzez udział w szkoleniach i realizowanych projektach

Prezentacja firmy

Geotrans S.A. działała na rzecz zrównoważonego rozwoju, postępu technolo... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca BHP / Ochrona środowiska, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi