Specjalista ds. gospodarki narzędziowej

HRK S.A.

Wielkopolska, wielkopolskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla Naszego Klienta  poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. gospodarki narzędziowejMiejsce pracy: Wielkopolska

Zadania:

  • Planowanie i wdrażanie nowych i wysokowydajnych narzędzi efektywnyc kosztowo
  • Terminowe zamawianie narzędzi niezbędnych do realizacji zleceń produkcyjnych
  • organizacja gospodarki magazynowej narzędzi
  • zarządzanie narzędziami wykorzystywanymi w produkcji

Wymagania:

  • znajomość narzędzi do obróbki skrawaniem  oraz aktualnych trendów w ich stosowaniu
  • 2-3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość zasad projektowania procesów technologicznych i zastosowania w nich narzędzi, w tym wysokowydajnych
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.