Specjalista ds. Gospodarki Narzędziowej

LS Technics Sp. z o.o.

Katowice, Pyrzowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy pracowników na stanowisko Specjalista ds. Gospodarki Narzędziowej w Pyrzowicach w firmie działającej od wielu lat na rynku obsługi technicznej statków powietrznych

Zakres obowiązków:

  • Logistyka związana z transferami narzędzi między oddziałami firmy
  • Pozyskiwanie nowych narzędzi od dostawców i innych operatorów zagranicznych
  • Wydawanie narzędzi do bieżącej obsługi
  • Dbanie o stan techniczny narzędzi i jego kontrola
  • Aktualizacja danych w systemach komputerowych
  • Drobne prace konserwacyjne

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne
  • Znajomość języka angielskiego – dobra w mowie i piśmie
  • Dobra znajomość obsługi komputera (Excel, Word, Outlook)
  • Prawo jazdy kat.B
  • Niekaralność
  • Doświadczenie w pracy na magazynie lub logistyce – mile widziane
  • Dyspozycyjność

Oferujemy:

  • pracę od zaraz,
  • umowa o pracę,
  • możliwości rozwoju zawodowego,
  • pracę pełną nowych wyzwań,
  • pracę w międzynarodowym środowisku,
  • konkurencyjne wynagrodzenie.

Prezentacja firmy

<br/>Jesteśmy firmą z prawie 20-letnią tradycją, która zapewnia obsługę ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Logistyka, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Praca fizyczna, Praca Inne