Specjalista ds. gospodarki magazynowej

Mobilis Sp. z o.o.

Warszawa, Ursus, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy Mobilis Sp. z o.o. Warszawa Ursus ul. Posag 7 Panien nr. 8

Opis stanowiska:

  • kontrola towaru na wejściu i wyjściu;
  • sprawdzanie zgodności przyjętego i wydanego towaru z dokumentacją;
  • kontrola stanów magazynowych;
  • kompletacja towaru;
  • prowadzenie dokumentacji magazynowej;
  • bieżąca praca magazynowa.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie;
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • znajomość programów IT do zarządzania gospodarką magazynową;
  • skrupulatność i sumienność;
  • dobra organizacja pracy;
  • dyspozycyjność;
  • prawo jazdy kat. B i znajomość topografii Warszawy;
  • dodatkowym atutem będzie znajomość części samochodowych

Oferujemy:

  • adekwatne do doświadczenia wynagrodzenie;
  • dobrą atmosferę w pracy
  • Pakiet medyczny
  • Warszawską Kartę miejska na I i II strefę

Prezentacja firmy

MOBILIS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością działa na polskim rynku ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/01/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na magazynie, Praca Kontrola jakości, Praca Inne