Specjalista ds. Gospodarki Magazynowej

Gdańsk, pomorskie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Dla jednego z naszych Klientów, operatora logistycznego oferującego usługiz  zakresu TSL, poszukujemy pracownika na stanowisko:

Wymagania

OBOWIĄZKI:

  • obsługa programu magazynowego WMS
  • prowadzenie ewidencji celnej towarów
  • nadzór nad systemowym przebiegiem procesów magazynowych
  • prowadzenie dokumentacji magazynowej i transportowej, wprowadzanie i wystawianie dokumentów
  • sporządzanie raportów i zestawień w Excel
  • terminowe wykonywanie zadań

WYMAGANIA

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość procesów magazynowych i procedur celnych
  • mile widziane wykształcenie wyższe kierunkowe w zakresie logistyki
  • gotowość do pracy II-zmianowej
  • znajomość obsługi programów MS Office w szczególności Excel
  • doświadczenie w pracy z systemami magazynowymi WMS
  • dobra znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pakiet świadczeń dodatkowych (karta Multisport, pakiet medyczny)
  • pracę w systemie dwuzmianowym (6-14, 14-22)

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
12/05/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Praca Inne , Praca Praca fizyczna , Praca Praca na magazynie