Specjalista ds. Funduszy Unijnych

ManpowerGroup

Wrocław, dolnośląskie

Manpower to globalna firma o prawie 70 letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku Manpower obecny jest od 2001 roku i obecnie posiada prawie 35 oddziałów w całym kraju. Rolą Manpower jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Nasi kandydaci nie ponoszą żadnych opłat, nic nie ryzykują. Mogą za to wiele zyskać - profesjonalne doradztwo oraz wymarzoną pracę.

Miejsce pracy: Wrocław

Zadania

  • Aktualizacja informacji o dostępnych konkursach i naborach w Funduszach Unijnych
  • Analiza konkurencji w zakresie finansowania pomostowego w Funduszach Unijnych
  • Przygotowywanie prezentacji produktowych
  • Uczestnictwo w procesie tworzenia dokumentacji produktowej
  • Wsparcie Departamentu Marketingu

Oferta:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas określony
  • Możliwość nabycia doświadczenia oraz rozwój zawodowy w międzynarodowej firmie
  • Praca od zaraz
  • Pakiet socjalny (opieka medyczna, Multisport)
  • Wynagrodzenie do 4000zł brutto + premie kwartalne

Wymagania

  • Mile widziani absolwenci kierunków ekonomicznych i finansowych
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Proaktywność
  • Chęć rozwoju
  • Praktyczna znajomość pakietu Office (Excel, Powerpoint)
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.