Opis stanowiska pracy

OGŁOSZENIE REKRUTACYJNE

Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie to Uczelnia posiadająca tytuł najlepszej uczelni pedagogicznej w Polsce. W swojej działalności łączymy tradycję z nowoczesnym podejściem do realizowanych projektów. Stawiamy na innowacyjność. To miejsce dla kreatywnych ludzi, którzy mają pomysły i odwagę by wyznaczać nowe standardy. Wyróżnia nas kultura organizacyjna i bezpośrednia komunikacja. Wykorzystujemy nowoczesne rozwiązania by tworzyć przyjazne miejsce pracy.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Nazwa stanowiska pracy

SPECJALISTA DS. FUNDUSZY UNIJNYCH

1. OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATÓW:

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • dobra organizacja pracy,
  • wysoki poziom zdolności interpersonalnych,
  • poczucie odpowiedzialności i zaangażowanie.

2. NIEZBĘDNE WYMAGANIA W ZAKRESIE KWALIFIKACJI I UMIEJĘTNOŚCI:

  • wykształcenie wyższe (preferowane: ekonomia, prawo, zarządzanie funduszami unijnymi, administracja, politologia),
  • minimum 1 rok doświadczenia w rozliczaniu projektów współfinansowanych ze środków EFS,
  • doświadczenie w zakresie rozliczania zadań związanych z realizacją projektów,
  • doświadczenie w zarządzaniu projektami oraz pracy z zespołem zaangażowanym w merytoryczną organizację,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • terminowość i umiejętność pracy po presją czasu,
  • odnajdywanie się w pracy zespołowej,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Wymagania

3. ZAKRES OBOWIĄZÓW:

  • prowadzenie dokumentacji projektowej w sposób zgodny z przepisami i zasadami poszczególnych programów,
  • opracowywanie i weryfikacja dokumentów finansowych w ramach realizowanych projektów, w tym sporządzanie wniosków o płatność, sprawozdań, harmonogramów płatności, rozliczeń oraz umów i aneksów,
  • koordynowanie przepływu informacji i dokumentów potrzebnych do prawidłowego rozliczenia projektów na wszystkich etapach realizacji projektów,
  • kontrola prawidłowości wydatkowania środków w ramach projektów; monitoring wskaźników, harmonogramu i budżetu projektów,
  • gromadzenie, przechowywanie i archiwizacja dokumentacji zgodnie z obowiązującymi przepisami w Uczelni,
  • monitorowanie postępu realizacji harmonogramu projektu,
  • współpraca z instytucjami zarządzającymi i kontrolującymi projekty współfinansowane ze środków Unii Europejskiej,
  • współpraca z Partnerami realizowanych projektów w obszarze realizowanych zadań w przypadku projektów partnerskich,
  • uczestnictwo w kontrolach projektów jednostek sprawujących nadzór nad realizacją projektów współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej,
  • przygotowywanie odpowiedzi na wnioski i zalecenia pokontrolne z przeprowadzonych kontroli przez instytucje zewnętrzne.

4. DODATKOWE WYMAGANIA:

wiedza specjalistyczna w zakresie rozliczania i prowadzenia projektów współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej, w tym znajomość:

  • Wytycznych w zakresie realizacji przedsięwzięć z udziałem środków Europejskiego Funduszu Społecznego,
  • Szczegółowego Opisu Osi Priorytetowej Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020,
  • Szczegółowe Opisy Osi Priorytetowej Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego,
  • Wytyczne w zakresie kwalifikowalności wydatków z Regionalnych Programów Operacyjnych,
  • Wytyczne w zakresie promocji i realizacji projektów współfinansowanych ze środków wspólnotowych.

5. LICZBA ETATÓW: 2

6. WYMIAR ETATU: pełny etat

7. MIEJSCE PRACY: Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków.

8. OFERUJEMY:

  • umowę o pracę,
  • stałe wynagrodzenie,
  • dodatek stażowy, premia,
  • świadczenia z ZFŚS,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • wsparcie w okresie wdrożenia,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • specjalistyczne szkolenia,
  • możliwość uczestniczenia w rozwojowych projektach finansowanych z funduszy europejskich.

9. WYMAGANE DOKUMENTY:

  • CV,
  • list motywacyjny,
  • inne dodatkowe dokumenty potwierdzające posiadane kwalifikacje i umiejętności wymagane na danym stanowisku pracy,
  • podpisane dokumenty związane z ochroną danych osobowych tj. klauzulę informacyjną oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych, stanowiące załączniki do niniejszego ogłoszenia.

Wymagane dokumenty należy przesłać za pomocą opcji "Aplikuj" w terminie do dnia 10.08.2020 r.

Prezentacja firmy

Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie jest ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/07/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja Publiczna, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja