Opis stanowiska pracy

  • Analiza dostępnych źródeł finansowania projektów i stałe monitorowanie naborów.
  • Pozyskiwanie danych od Klinet do napisania wniosków.
  • Samodzielne przygotowywanie wniosków o dofinansowanie ze środków unijnych.
  • Sporządzanie budżetów dla projektów.
  • Rozliczanie projektów poprzez składanie wniosków o płatność, przeprowadzanie zapytań ofertowych zgodnie z zsadą konkurencyjności, monitorowanie stopnia zaawansowania prac itp.
  • Stały kontakt z Instytucjami Pośredniczącymi, klientami na każdym etapie.
  • Analiza potrzeb Klinetów i ocena pod kątem możliwości aplikowania o wsparcie.
  • Pozyskiwanie klientów z sektora MŚP.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe,lub studenci ostatniego roku.
  • Minimum roczne doświadczenie w samodzielnym sporządzaniu dokumentacji aplikacyjnej do projektów finansowanych z funduszy UE.
  • Znajomość programów operacyjnych z perspektywy finansowej 2014-2020.
  • Znajomość Wytycznych i procedur w zakresie realizacji projektów UE.
  • Znajomośc generatora wniosków, systemu SL2014.
  • Biegła obsługa komputera, pakietu MS Office, w tym w szczególności MS Excel.
  • Łatwość prowadzenia rozmów biznesowych z Klientem.
  • Skrupulatność, sumienność.
  • Samodzielność, odpowiedzialność, umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

  • Praca w dynamicznym zespole o dużej odpowiedzialności za wykonywaną pracę.
  • Pracę przy ciekawych projektach badawczo - rozwojowych.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do dowiadczenia i wyników.
  • Umowę o pracę w pełmnym wymiarze czasu pracy
  • Kartę Multisport.

Prezentacja firmy

Biuro Zarządzania Projektami sp. z o.o. to dynamicznie rozwijającą się f... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Premie, dodatki:
Karta multisport, telefon służbowy,
Branża / kategoria:
Praca Badania / Rozwój, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Obsługa klienta