Specjalista ds. Funduszy Unijnych

ELLIPSIS Sp. z o.o.

01-233 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Do podstawowych zadań i obowiązków na niniejszym stanowisku będzie należało
• Analiza potrzeb Klienta pod kątem aplikowania o dotację ze środków Unii Europejskiej lub innych przewidzianych źródeł finansowania
• Przygotowanie wniosków aplikacyjnych w zakresie badań naukowych, klinicznych i b+r, zgodnie z wytycznymi i metodologią pisania projektów oraz dokumentów towarzyszących np. studium wykonalności;
• Monitoring dostępności funduszy i źródeł dofinansowania;
• Tworzenie dokumentacji/załączników niezbędnych do otrzymania dofinansowania;
• Opracowanie niezbędnych dokumentów projektowych, raportów, sprawozdań;
• Prowadzenie negocjacji oraz kontakt z Instytucjami Pośredniczącymi;

Wymagania

• Wykształcenie wyższe

• Doświadczenie w samodzielnym przygotowaniu projektów i pozyskiwaniu funduszy unijnych - min. 3 lata;

• Znajomość aktualnych przepisów z zakresu zasad przygotowania projektów i wniosków o dofinansowanie, realizacji projektów;

• Znajomość programów, funduszy i inicjatyw oferujących wsparcie ze środków publicznych na finansowanie projektów;

• Znajomość procedur związanych z realizacją projektów współfinansowanych z EFS lub EFRR;

• Znajomość aktualnych zasad i wytycznych dotyczących EFS lub EFRR;

• Mile widziana znajomość zasad konkurencyjności wydatków / PZP

• Skrupulatność, dokładność przy realizacji wyznaczonych zadań;

• Komunikatywność, odpowiedzialność i zaangażowanie w swoją pracę;

• Doświadczenie zawodowe w sporządzaniu analiz i prognoz finansowych projektów inwestycyjnych, składających się z bilansu, rachunku zysków i strat oraz rachunku przepływów pieniężnych będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

• Możliwość rozwoju zawodowego,

• Ciekawą i twórczą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

• Udział w realizacji ciekawych projektów,

• Pracę w przyjaznej atmosferze ze zgranym zespołem,

• Atrakcyjne wynagrodzenie.

Wymagane dokumenty:

Życiorys kandydata

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez KLS Partners z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest Ellipsis Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie przy ul. Bema 89, 01-233. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Prezentacja firmy

Ośrodek Innowacji Ellipsis jest Instytucją Otoczenia Biznesu z Akredytac... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting