Specjalista ds. Funduszy UE

Fundacja Euro-Most

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Specjalistów z doświadczeniem w zakresie przygotowywania wniosków i biznes planów na dofinansowanie inwestycji z Funduszy UE w ramach jednego z następujących programów operacyjnych:
PO Infrastruktura i Środowisko (Wspieranie wytwarzania i dystrybucji
energii pochodzącej ze źródeł odnawialnych Działanie 1.1, Promowanie efektywności energetycznej i korzystania z odnawialnych źródeł energii w przedsiębiorstwach Działanie 1.2, Promowanie wykorzystywania wysokosprawnej kogeneracji ciepła i energii elektrycznej w oparciu o zapotrzebowanie na ciepło użytkowe Działanie 1.6, Gospodarka odpadami komunalnymi Działanie 2.2);
PO Inteligentny Rozwój (Szybka ścieżka Działanie 1.1.1, Badania na rynek Działanie 3.2.1, Kredyt na innowacje technologiczne Działanie 3.2.2);
Regionalnych Programów Operacyjnych (w zakresie: wsparcia procesów badawczo-rozwojowych, dotacji na inwestycje w MSP);
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich (Wsparcie inwestycji w przetwarzanie produktów rolnych, obrót nimi lub ich rozwój Działanie 4.2).

Wymagania

• znajomość pakietu MS Office,
• dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań,
• umiejętność komunikacji i pracy w zespole.

Prezentacja firmy

Fundacja EURO-MOST od wielu lat świadczy kompleksowe usługi doradcze zwi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Finanse, Praca Bankowość, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Inne