Specjalista ds. Funduszy Inwestycyjnych

DIVERSE CG Sp. z o.o. Sp. K.

00-511 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Diverse Consulting Group jest nowoczesną firmą technologiczną, gromadzącą w swoich szeregach profesjonalistów powiązanych z IT. W związku z ciągłym rozwojem i dużą ilością projektów rekrutacyjnych, jakie prowadzimy, dla naszego międzynarodowego partnera z branży finansowej szukamy osoby, która dołączy do nas jako:

Zakres obowiązków:

Wspieranie procesu realizacji i rozliczeń przelewów bezgotówkowych funduszy inwestycyjnych w tym funduszy powierniczych, hedgingowych, kapitałowych i funduszy inwestycyjnych nieruchomości

Wspieranie w realizacji i rozliczaniu wszystkich rodzajów transakcji i zdarzeń związanych z funduszami

Identyfikacja i analiza problemów związanych z przetwarzaniem transakcji finansowych

Kontakt z zewnętrznymi podmiotami (domy funduszy, administratorzy funduszy, powiernicy)

Zapewnienie wsparcia z zakresu cyklu życia funduszy PE / RE, pełnego zakresu oferowanych transakcji i wydajności takich produktów

Analiza wewnętrznych zapisów z oficjalnymi sprawozdaniami funduszy w tym identyfikowanie rozbieżności i nanoszenie korekt

Raportowanie pracy

Oferujemy:

Pracę w nowoczesnym biurze w międzynarodowym środowisku

Możliwość rozwoju oraz poszerzania kompetencji zawodowych

Pakiet medyczny oraz dofinansowanie do karty sportowej

Spotkania integracyjne (Christmas party, etc.)

Wymagania

Minimum rok doświadczenia w pracy z funduszami inwestycyjnymi (najlepiej w obszarze operacji)

Dobra znajomość produktów inwestycyjnych

Umiejętność identyfikowania i rozwiązywania złożonych problemów związanych z integralnością danych finansowych

Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office (Excel, Word, Outlook)

Bardzo dobra znajomość j. angielskiego

Doskonała organizacja pracy

Wykształcenie wyższe

Mile widziane

Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz

Prezentacja firmy

O nas<br/> <br/><br/>KIERUNEK IT<br/><br/>Historia DCG sięga pocz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/06/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Analityka, Praca Bankowość, Praca Finanse