Specjalista ds. funduszy europejskich

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

Numer ref. SFE/076/OBA

Zadania:

  • Sporządzanie wniosków, biznesplanów oraz studiów wykonywalności w zakresie projektów inwestycyjnych, badawczych oraz doradczych dla przedsiębiorstwa oraz jednostek sektora finansów publicznych
  • Analiza dokumentacji konkursowej
  • Współpraca z przedsiębiorcami i jednostkami naukowymi

Oferta:

  • Ciekawa i ambitna praca w stabilnej firmie doradczej
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bądź B2B, w zależności od preferencji
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
  • Elastyczne godziny pracy
  • Indywidualne pakiety certyfikowanych szkoleń zewnętrznych
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Realna możliwość realizacji własnych celów zawodowych i wpływ na strategię firmy

Wymagania:

  • Ok. 2 lata doświadczenia w tworzeniu wniosków unijnych
  • Umiejętność myślenia analitycznego
  • Dobra znajomość programu MS Excel
  • Umiejętność organizacji pracy własnej
  • Zdolność analitycznego myślenia
  • Umiejętność budowania dobrych relacji z klientem

Mile widziane:

  • Doświadczenie w tworzeniu wniosków w zakresie perspektywy 2014-2020 w ramach RPO WL i/lub POIR
  • Doświadczenie w sporządzaniu wniosków dla jednostek samorządu terytorialnego
  • Doświadczenie w tworzeniu wniosków na działalność badawczo-rozwojową
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials