Specjalista ds. funduszy europejskich

FallWork Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Od: FallWork Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa

I. Główne obowiązki:

1) udział w przygotowywaniu założeń i Regulaminów konkursów do PO WER,

2) udział w ocenie wniosków o dofinansowanie,

3) prowadzenie zamówień publicznych na potrzeby realizacji Działań z POWER,

4) sporządzanie sprawozdań i raportów nt. stanu realizacji projektu,

5) obsługa baz danych, w tym obsługa Systemu Obsługi Wniosków Aplikacyjnych (SOWA) oraz SL2014,

6) przygotowywanie komunikatów na temat realizowanych z POWER Działań,

7) udział w prowadzeniu projektów pozakonkursowych koncepcyjnych.

II. Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe magisterskie

Doświadczenie zawodowe: min. 3 lata w pracy obszarze dot. szkoleń, edukacji lub przedsiębiorczości oraz min. 2 lata we wdrażaniu lub rozliczaniu projektów współfinansowanych z EFS lub prowadzeniu projektów edukacyjnych lub sieciujących dla przedsiębiorców, sektora edukacji lub administracji.

Znajomość zagadnień związanych z wdrażaniem funduszy strukturalnych w okresie 2014-2020, realizacją zamówień publicznych w jednostkach administracji publicznej, komunikacją działań publicznych, prowadzeniem działań edukacyjnych lub analitycznych dla przedsiębiorców.

Poziom znajomości zagadnień z zakresu:

1) wdrażania projektów finansowanych ze środków EFS –dobry,

2) znajomość aktów prawnych i dokumentów programowych związanych z wdrażaniem EFS w Polsce – dobry.

Poziom znajomości języka obcego: komunikatywny angielski.

Poziom obsługi programów komputerowych: praktyczna umiejętność obsługi MS Office co najmniej na poziomie średniozaawansowanym, w szczególności Ms Word, Ms Excel oraz Ms PowerPoint.

Inne: rzetelność, terminowość, komunikatywność, samodzielność, nastawienie na współpracę.

III. Wymagania pożądane:

Wykształcenie: wyższe magisterskie z zakresu ekonomii, zarządzania, komunikacji, marketingu, prawa, edukacji.

Dobra znajomość zagadnień związanych z edukacją i rynkiem pracy w Polsce.

Inne: umiejętność poszukiwania nowych rozwiązań, umiejętność dobrej organizacji pracy i planowania, odpowiedzialność za realizację powierzonych zadań.

IV. Oferujemy:

1) zatrudnienie w Instytucji o profilu finansowym

2) atrakcyjne warunki pracy

3) miejsce pracy: centrum Warszawy

* Oferta pracy tymczasowej