Specjalista ds. Funduszy Europejskich

PHIN Consulting Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

• Kompleksowe opracowanie dokumentacji aplikacyjnej dla projektów współfinansowanych
z EFS i EFRR (badawczych, inwestycyjnych, edukacyjnych);
• Współpraca na innych etapach realizacji projektów.

Wymagania

• Doświadczenie w przygotowywaniu dokumentacji aplikacyjnej w ramach przynajmniej jednego z programów: PO IG, RPO, PROW, PO IR;
• Biegła znajomość dokumentów programowych;
• Doświadczenie w przygotowywaniu studiów wykonalności / biznes planów;
• Doświadczenie w przygotowywaniu analiz finansowych (dodatkowy atut);
• Znajomość branży doradczej;
• Zorientowanie na cel (osoba skupiona na zadaniu);
• Skrupulatność i dokładność w prowadzeniu działań;
• Umiejętność zarówno pracy indywidualnej jak i w zespole;
• Umiejętność pracy pod presją czasu;
• Odpowiedzialność, systematyczność;
• Łatwość w nawiązywaniu kontaktów;
• Biegła znajomość obsługi pakietu Office;
• Czynne prawo jazdy kat. B.

Prezentacja firmy

PHIN Consulting Sp. z o. o. to dynamicznie rozwijająca się firma w branż... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Analityka, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Finanse, Praca Administracja biurowa, Praca Bankowość