Specjalista ds. Form Wtryskowych

Talent Partners

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta - stabilnej, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży automotive z siedzibą w Dąbrowie Górniczej w związku z dynamicznym rozwojem - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

SPECJALISTA DS. FORM WTRYSKOWYCH

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Nr ref. SFW/11210

Najważniejsze obowiązki:

  • przygotowywanie dokumentacji do przeprowadzania napraw i modyfikacji form,
  • dobór metod wykonywania napraw,
  • jakościowa ocena i kwalifikowanie wykonywanych napraw,
  • nadzór nad prowadzonymi naprawami i modyfikacjami,
  • rozwiązywanie bieżących problemów związanych z procesem wtrysku,
  • tworzenie oraz nanoszenie zmian w kartach przeglądowych narzędzi,
  • współpraca z firmami zewnętrznymi - zlecanie wykonywania części zamiennych,
  • zamawianie materiałów w zakładowym systemie zakupowym,
  • udział w spotkaniach zespołów zajmujących się analizą bieżących problemów oraz reklamacji.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane techniczne),
  • znajomość programów CAD,
  • dobra znajomość rysunku technicznego,
  • umiejętność modelowania elektrod miedzianych/grafitowych,
  • umiejętność opracowywania technologii do przeprowadzania modyfikacji form wtryskowych,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Mile widziane:

  • znajomość procesu wtrysku,
  • znajomość podstaw mechaniki i elektryki.

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • pakiet socjalny,
  • możliwość rozwoju zawodowego w oparciu o system szkoleń.

Prezentacja firmy

Talent Partners - Skuteczna Rekrutacja <br/> <br/>Talent Partners to fi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/01/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Motoryzacja / Automotive