Specjalista ds. Floty Samochodowej

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, znanej i stabilnej organizacji międzynarodowej, poszukujemy obecnie Kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Floty SamochodowejMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Zarządzanie flotą samochodową;
  • Monitorowanie stanu technicznego pojazdów (kontakt z serwisami, dbałość o terminowe przeglądy techniczne);
  • Odpowiadanie za obszar administracyjny floty, w szczególności w zakresie kontrolowania jakości świadczonych usług serwisowych i ich kosztów;
  • Koordynowanie spraw związanych z ubezpieczeniami pojazdów;
  • Optymalizacja kosztów utrzymania floty samochodowej;
  • Nadzór oraz administracja nad dokumentacją techniczną pojazdów;
  • Zarządzanie systemem monitoringu GPS;
  • Prowadzenie ewidencji i dokumentacji związanej z pojazdami służbowymi;
  • Opracowywanie raportów i analiz dotyczących floty samochodowej.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - minimum 2 lata;
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Rozwinięte umiejętności negocjacyjne szczególnie w zakresie negocjacji ceny;
  • Umiejętność weryfikacji zlecanych usług zewnętrznych takich jak usługi serwisowe, czy zawieranie polis ubezpieczeniowych;
  • Dobra organizacja pracy własnej oraz samodzielność w podejmowaniu decyzji;
  • Umiejętność analitycznego myślenia i przedstawiania danych;
  • Zaangażowanie oraz umiejętność pracy w dynamicznym środowisku.

Nasz Klient oferuje:

  • Umowę o pracę i atrakcyjne warunki wynagrodzenia;
  • Pracę w stabilnej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Pakiet świadczeń dodatkowych;
  • Szkolenia oraz narzędzia niezbędne do wykonywania pracy;
  • Samodzielną i odpowiedzialną pracę w międzynarodowym środowisku.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.