Specjalista ds. Floty i Logistyki Transportu

IDES Consultants Polska Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Od: IDES Consultants Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Łódź

Zadania / obowiązki:

  • zapewnienie aktualnych przeglądów samochodów służbowych
  • nadzór nad umowami ubezpieczeń pojazdów, szkodami komunikacyjnymi, itp.
  • weryfikacja rozliczeń salonów samochodowych, rozliczanie kosztów paliwa i innych wydatków związanych z flotą
  • nadzór nad okresowymi przeglądami technicznymi
  • przygotowywanie umów powierzenia samochodu służbowego
  • współudział w zakupie i odbiorach nowych pojazdów
  • koordynowanie współpracy z firmami zewnętrznymi świadczącymi usługi transportowe dla firm (transport maszyn)

 Firma oferuje:

  • zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • system premiowy uzależniony o wyników sprzedażowych
  • samochód służbowy
  • solidne wdrożenie w nowe obowiązki

Wymagania:

  • doświadczenie w zarządzaniu flotą samochodów osobowych
  • doświadczenie w branży logistycznej
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • dobra organizacja pracy własnej
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.